centr
 


tel: 0048 504 637 052
e-mail: infotimes@infotimes.pl

Dalej

 

 

BAZY DANYCH FIRM Z ZAGRANICY ( EUROPA i RESZTA ŚWIATA)

Od kilku lat specjalizujemy się w sporządzaniu baz danych firm zagranicznych. Zarówno europejskich jak i światowych.

Bazy danych firm zagranicznych umożliwiają dotarcie naszym klientom do dokładnie określonych grup docelowych. Nasza oferta kierowana jest do eksporterów ale nie tylko.

Sporządzane są zawsze dokładnie pod potrzeby zamawiającego. Każdorazowo tworzone są na nowo ponieważ potrzeby naszych klientów znacznie się różnią. Nasza konkrecja zazwyczaj robi wypisy z posiadanej bazy danych. My dla klienta korzystamy z wielu baz i to zawsze z najaktualniejszych wpisów. Dzięki temu nie oferujemy sztywnych kryteriów selekcji.

Klient szukający określonych danych czy bazy firm zagranicznych informuje nas jedynie do jakich celów potrzebna mu jest baza a my formujemy propozycje.
U nas nikt nie powie - przykro nam nie mamy takiej kategorii wpisów w bazie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu szybko wczuwamy się w potrzeby klienta i znajdujemy najlepsze rozwiązania.

Tworzymy bazy od kilku wpisów do kilkuset tysięcy ściśle trzymając się kryteriów zaakceptowanych przez klienta. Ilość rekordów i zawarte dane zależą tylko od Państwa wyboru.

Mogą być to bazy zagranicznych detalistów, hurtowników, firm produkcyjnych, wyników sportowych, danych statystycznych, informacji giełdowych czy jakichkolwiek innych danych.

Współpracujemy ze specjalistami od wielu języków, z informatykami i specjalistami w zakresie pozyskiwania informacji. Dzięki temu jesteśmy najlepsi na rynku.

Należy dodać że nasza oferta jest kilkakrotnie tańsza niż to co proponują zagraniczne firmy oferujące tego rodzaju listy przedsiębiorstw czy innych informacji.

Baza danych firm zagranicznych może być dostarczona w dowolnym formacie.

Prosimy o informację do kogo chcą Państwo dotrzeć a my zajmiemy się resztą.

Polecamy zwłaszcza bazy danych z Rosji. Firmy z Moskwy, Kaliningradu, Sankt Petersburga, Archangielska, itp. Tu jesteśmy bezkonkurencyjni na naszym rynku.

Bazy danych teleadresowych firm z Niemiec - opis regulacji dotyczących wysyłania ofert handlowych do firm z Niemiec.

Oczywiście obsługujemy też inne kraje.

Przykład - Baza firm we Francji:

Mają Państwo produkt, który może znaleźć powodzenie na rynku francuskim.Dostarczają nam Państwo informacje - co to za produkt lub usługa. My wstępnie rozpoznajemy kształt rynku francuskiego dla podanego produktu. Określami jakimi kanałami jest dystrybuowany. W jakiego typu hurtowniach jest dostępny. W których placówkach detalicznych handlu we Francji jest sprzedawany. Jakie moga być nowe kanały dystrybucji.

Następnie, na podstawie tego rozpoznania, proponujemy Państwu opracowanie bazy firm we Francji, która to baza będzie dokładnie dopasowana i do produktu i do specyficznego rynku francuskiego.

W ten sposób otrzymują Państwo listę firm - potencjalnych partnerów biznesowych, o nieporównywalnie lepszej jakości niż standardowe bazy dostępne na rynku. I to w konkurencyjnej cenie.

Oczywiście dla każdego innego kraju czy krajów przygotowujemy bazy firm w ten sam sposób, oparty na rozpoznaniu rynku i Państwa potrzeb.


 

 
 

arrowDostawców, importerów, hurtowni, producentów?
arrowPotencjalnych klientów?
arrowKonkretnych towarów lub usług?
arrowSprawdzonych kontrahentów?
arrowDanych o rynku?
arrowInformacji o trendach?
arrowSpecjalizowanych baz danych?

 

 

W naszej działalności stosujemy ściśle kodeks postępowania miedzynarodowej organizacji zrzeszającej specjalistów od informacji

AIIP