centr
 


tel: 0048 504 637 052
e-mail: infotimes@infotimes.pl

Dalej

 

KOOPERACJA

VIRTUAL ASSISTANT

Oferujemy małym i średnim firmom usługę typu Wirtualny Asystent (Virtual Assistant).

Jeżeli od czasu do czasu musisz zlecić komuś specjalistyczne usługi, a nie chcesz zatrudniać pracownika na etacie ani wynajmować do każdego zadania specjalistycznej firmy, zdaj się na Wirtualnego Asystenta.

Będziemy pracować tak jakbyśmy byli częścią Twojej firmy, jednocześnie Ty nie będziesz ponosić zbędnych kosztów.

Nasza specjalizacja to: ZEWNĘTRZNY DZIAŁ MARKETINGU ZAGRANICZNEGO czyli oferta dla małych i średnich firm chcących rozpocząć eksport bez ponoszenia zbędnych kosztów.

ZEWNĘTRZNY DZIAŁ MARKETINGU

AGENT/WŁASNA MARKA (nieaktualne)

Jeżeli chcesz sprzedawać nasze usługi jako agent lub pod własną marką możemy zaoferować 15% prowizji. Prowizję wypłacamy od wszystkich zleceń dla pozyskanego klienta – zrealizowanych w okresie 12 miesięcy, a nie od wartości pierwszego zlecenia. Oznacza to, że możesz mieć zyski, nawet po zakończeniu współpracy z nami.

Nasza filozofia obsługi klienta polega na nawiązywaniu pozytywnych stosunków z klientami i rozwiązywaniu ich problemów. Nasza strategia komunikacyjna polega na budowaniu reputacji i nawiązywania nowych kontaktów z poleceń naszych klientów.

Interesuje nas długotrwała współpraca i wbudowywanie się w struktury firm klientów jako wiarygodny partner. Jeżeli wyznajesz podobną filozofię zapraszamy do współpracy.

 

 

 

 
 

arrowDostawców, importerów, hurtowni, producentów?
arrowPotencjalnych klientów?
arrowKonkretnych towarów lub usług?
arrowSprawdzonych kontrahentów?
arrowDanych o rynku?
arrowInformacji o trendach?
arrowSpecjalizowanych baz danych?

 

 

W naszej działalności stosujemy ściśle kodeks postępowania miedzynarodowej organizacji zrzeszającej specjalistów od informacji

AIIP